Katalogový list č. ELOSOS1717382
| Název: | Jištění FUSE 10A/32V FK1 2908364 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717382 |
| EAN: | 4055626296012 |
| Kód dodavatele: | 2908364 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Nominální proud: | 10 A |
| Charakteristika: | jiné |
| Název: | Jištění FUSE 10A/32V FK1 2908364 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717382 |
| EAN: | 4055626296012 |
| Kód dodavatele: | 2908364 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Nominální proud: | 10 A |
| Charakteristika: | jiné |