Katalogový list č. ELOSOS1717359
| Název: | Elektronický přístrojový jistič PTCB E1 24DC/1-8A NO PHOENIX CONTACT 2908262 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717359 |
| EAN: | 4055626323763 |
| Kód dodavatele: | 2908262 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Nominální proud: | 24 A |
| Hloubka: | 55,6 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Provozní napětí: | 30 V |
| Typ pojistky.: | elektronické |
| Výška: | 105,8 mm |