Katalogový list č. ELOSOS1717354
| Název: | Patice pro relé ECOR-2-BSC2-RT/4X21 PHOENIX CONTACT 2908214 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717354 |
| EAN: | 4055626289144 |
| Kód dodavatele: | 2908214 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 63 mm |
| Šířka: | 29,8 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Výška: | 64,9 mm |