Katalogový list č. ELOSOS1717334
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT-120UC/V8C/SEN PHOENIX CONTACT 2908174 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717334 |
| EAN: | 4055626287355 |
| Kód dodavatele: | 2908174 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Typ vstupního napětí: | AC |
| Provozní proud Ie: | 0,003 A |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Vstupní napětí.: | 96-132 V |
| Výstupní napětí.: | 5-30 V |