Katalogový list č. ELOSOS1717331
| Název: | Výstupní oddělovací zesilovač MACX MCR-IDS-2I-2I PHOENIX CONTACT 2908065 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717331 |
| EAN: | 4055626275321 |
| Kód dodavatele: | 2908065 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 2 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Spotřeba energie: | 2 W |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |