Katalogový list č. ELOSOS1717330
| Název: | Výstupní oddělovací zesilovač MACX MCR-IDS-I-I-SP PHOENIX CONTACT 2908064 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717330 |
| EAN: | 4055626275314 |
| Kód dodavatele: | 2908064 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Spotřeba energie: | 1,1 W |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |