Katalogový list č. ELOSOS1717325
| Název: | Jednotlivá relé REL-PR1-220DC/1/MB PHOENIX CONTACT 2908046 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717325 |
| EAN: | 4055626266909 |
| Kód dodavatele: | 2908046 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| S LED indikací: | ne |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Počet spín. kontaktů.: | 1 |
| Hloubka: | 45,5 mm |
| Počet přepín. kontaktů: | 0 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Šířka: | 38,6 mm |
| Typ elektrického připojení: | plug-in připojení |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Výška: | 36,1 mm |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Řídící napáj. napětí DC: | 187-242 V |
| Nominální proud: | 0,0073 A |