Katalogový list č. ELOSOS1717323
| Název: | Jednotlivá relé REL-PR1-110DC/1/MB PHOENIX CONTACT 2908044 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717323 |
| EAN: | 4055626266770 |
| Kód dodavatele: | 2908044 |
| Recyklační poplatek: | 0,09 Kč |
| S LED indikací: | ne |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Počet spín. kontaktů.: | 1 |
| Hloubka: | 45,5 mm |
| Počet přepín. kontaktů: | 0 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Šířka: | 38,6 mm |
| Typ elektrického připojení: | plug-in připojení |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Výška: | 36,1 mm |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,015 A |
| Řídící napáj. napětí DC: | 93,5-121 V |