Katalogový list č. ELOSOS1717131
| Název: | Analogový modul PLC-APT-PT100-IN PHOENIX CONTACT 2906919 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1717131 |
| EAN: | 4055626155500 |
| Kód dodavatele: | 2906919 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Počet analogových výstupů: | 0 |
| Počet analogových vstupů: | 1 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |