Katalogový list č. ELOSOS1716973
| Název: | Dohledové relé EMD-BL-PTC-PT PHOENIX CONTACT 2906253 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716973 |
| EAN: | 4055626053745 |
| Kód dodavatele: | 2906253 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Výška: | 89,5 mm |
| Hloubka: | 65,5 mm |
| Počet přepín. kontaktů: | 1 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |