Katalogový list č. ELOSOS1716947
| Název: | Prahový spínač MACX MCR-SL-UI-REL PHOENIX CONTACT 2906169 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716947 |
| EAN: | 4055626043760 |
| Kód dodavatele: | 2906169 |
| Recyklační poplatek: | 0,25 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-65 °C |
| Spotřeba energie: | 1,2 W |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |