Katalogový list č. ELOSOS1716946
| Název: | Prahový spínač MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP PHOENIX CONTACT 2906165 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716946 |
| EAN: | 4055626043739 |
| Kód dodavatele: | 2906165 |
| Recyklační poplatek: | 0,27 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-65 °C |
| Spotřeba energie: | 1,2 W |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |