Katalogový list č. ELOSOS1716930
| Název: | Elektronický přístrojový jistič CBMC E4 24DC/1-4A NO PHOENIX CONTACT 2906031 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716930 |
| EAN: | 4055626149349 |
| Kód dodavatele: | 2906031 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Počet pólů: | 1 |
| Hloubka: | 98 mm |
| Šířka: | 36 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Okolní teplota během provozu: | -25-60 °C |
| Nominální proud: | 16 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Provozní napětí: | 30 V |
| Typ pojistky.: | elektronické |