Katalogový list č. ELOSOS1716873
| Název: | Elektronický přístrojový jistič CBM E4 24DC/0.5-10A NO-R PHOENIX CONTACT 2905743 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716873 |
| EAN: | 4046356992350 |
| Kód dodavatele: | 2905743 |
| Recyklační poplatek: | 0,23 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Šířka: | 41 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 121 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Okolní teplota během provozu: | -25-70 °C |
| Nominální proud: | 40 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Provozní napětí: | 30 V |
| Typ pojistky.: | elektronické |