Katalogový list č. ELOSOS1716836
| Název: | Dohledové relé EMD-SL-PH-690 PHOENIX CONTACT 2905597 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716836 |
| EAN: | 4046356967198 |
| Kód dodavatele: | 2905597 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Hloubka: | 113 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 2 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Rozsah měření napětí: | 177-794 V |