Katalogový list č. ELOSOS1716766
| Název: | Pasivní odpojovač MACX MCR-SL-I-I-ILP PHOENIX CONTACT 2905278 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716766 |
| EAN: | 4046356944403 |
| Kód dodavatele: | 2905278 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |