Katalogový list č. ELOSOS1716723
| Název: | Rozšiřující modul PLC-V8C/PT-24DC/EM PHOENIX CONTACT 2905137 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716723 |
| EAN: | 4046356919487 |
| Kód dodavatele: | 2905137 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| S časovačem: | ne |
| Typ napájecího napětí: | DC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Montáž na lištu: | ne |
| Hloubka: | 82,5 mm |
| Výška: | 48,5 mm |
| Optické rozhraní: | ne |
| Počet dalších HW rozhraní: | 0 |
| Počet paralelních HW rozhraní: | 0 |
| Počet rozhraní PROFINET: | 0 |
| Počet HW rozhraní prům. Ethernetu: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-232: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-422: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-485: | 0 |
| Počet HW rozhraní serial TTY: | 0 |
| Počet HW rozhraní USB: | 0 |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | bez |
| Rozšiřitelné: | ne |
| Počet analogových vstupů: | 2 |
| Počet analogových výstupů: | 8 |
| Možnost montáže do racku: | ne |
| Počet digitálních vstupů: | 8 |
| Počet digitálních výstupů: | 8 |
| Montáž na stěnu/přímá montáž: | ne |
| Napájecí napětí DC: | 19,2-26,4 V |
| Spínací proud: | 0,009 A |