Katalogový list č. ELOSOS1716684
| Název: | Bezpečnostní relé PSR-MS45-1NO-1DO-24DC-SC PHOENIX CONTACT 2904955 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716684 |
| EAN: | 4046356904056 |
| Kód dodavatele: | 2904955 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 6,8 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Hloubka: | 102,5 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Zpožděné uvolnění: | 0,175-0,175 s |