Katalogový list č. ELOSOS1716682
| Název: | Bezpečnostní relé PSR-MS35-1NO-24DC-SC PHOENIX CONTACT 2904953 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716682 |
| EAN: | 4046356905015 |
| Kód dodavatele: | 2904953 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 6,8 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Hloubka: | 102,5 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Zpožděné uvolnění: | 0,175-0,175 s |