Katalogový list č. ELOSOS1716676
| Název: | Výstupní oddělovací zesilovač MACX MCR-EX-IDS-2I-2I-SP PHOENIX CONTACT 2904931 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716676 |
| EAN: | 4046356900829 |
| Kód dodavatele: | 2904931 |
| Recyklační poplatek: | 0,18 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Počet kanálů: | 2 |
| Spotřeba energie: | 2 W |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 107,9 mm |