Katalogový list č. ELOSOS1716640
| Název: | Vazební relé PSR-PC50-1NO-1DO-24DC-SC PHOENIX CONTACT 2904664 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716640 |
| EAN: | 4046356919937 |
| Kód dodavatele: | 2904664 |
| Recyklační poplatek: | 0,22 Kč |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Hloubka: | 114,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 112,2 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,03-0,03 s |