Katalogový list č. ELOSOS1716596
| Název: | Patice pro relé PLC-BPT-125DC/21 PHOENIX CONTACT 2904590 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716596 |
| EAN: | 4046356865692 |
| Kód dodavatele: | 2904590 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |