Katalogový list č. ELOSOS1716567
| Název: | Pasivní modul VIP-2/PT/2FLK14/AB-1756 PHOENIX CONTACT 2904288 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716567 |
| EAN: | 4046356813587 |
| Kód dodavatele: | 2904288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 82,5 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 14 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 72,1 mm |