Katalogový list č. ELOSOS1716551
| Název: | Předávací modul VIP-3/PT/HD44SUB/M PHOENIX CONTACT 2904270 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716551 |
| EAN: | 4046356814799 |
| Kód dodavatele: | 2904270 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 82,5 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 44 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |