Katalogový list č. ELOSOS1716550
| Název: | Předávací modul VIP-3/PT/HD26SUB/M PHOENIX CONTACT 2904269 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716550 |
| EAN: | 4046356814782 |
| Kód dodavatele: | 2904269 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 52 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 26 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |