Katalogový list č. ELOSOS1716549
| Název: | Předávací modul VIP-2/PT/HD15SUB/M PHOENIX CONTACT 2904268 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716549 |
| EAN: | 4046356814775 |
| Kód dodavatele: | 2904268 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Počet pólů: | 15 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Hloubka: | 46,6 mm |
| Šířka: | 46,9 mm |
| Výška: | 72,1 mm |