Katalogový list č. ELOSOS1716542
| Název: | Předávací modul VIP-3/PT/D37SUB/M/LED PHOENIX CONTACT 2904261 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716542 |
| EAN: | 4046356813389 |
| Kód dodavatele: | 2904261 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 37 |
| Výška: | 75,8 mm |
| Šířka: | 72,3 mm |