Katalogový list č. ELOSOS1716507
| Název: | Předávací modul VIP-3/PT/FLK64 PHOENIX CONTACT 2903796 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716507 |
| EAN: | 4046356796705 |
| Kód dodavatele: | 2903796 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 64 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |
| Šířka: | 118,1 mm |