Katalogový list č. ELOSOS1716503
| Název: | Předávací modul VIP-3/PT/FLK26 PHOENIX CONTACT 2903791 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716503 |
| EAN: | 4046356796651 |
| Kód dodavatele: | 2903791 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Hloubka: | 63 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 26 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Výška: | 75,8 mm |
| Šířka: | 57,1 mm |