Katalogový list č. ELOSOS1716488
| Název: | Předávací modul FLKM-M12/F/8P/2A/SC044 PHOENIX CONTACT 2903740 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716488 |
| EAN: | 4046356762021 |
| Kód dodavatele: | 2903740 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 8 |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |