Katalogový list č. ELOSOS1716442
| Název: | Předávací modul FLKM-M12/F/5P/SCO PHOENIX CONTACT 2903610 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716442 |
| EAN: | 4046356753043 |
| Kód dodavatele: | 2903610 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 4 A |
| Hloubka: | 60,5 mm |
| Šířka: | 26 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Výška: | 89,6 mm |