Katalogový list č. ELOSOS1716441
| Název: | Předávací modul FLKM-M12/M/5P/SCO PHOENIX CONTACT 2903609 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716441 |
| EAN: | 4046356753050 |
| Kód dodavatele: | 2903609 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 27 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Jmenovitý proud: | 4 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |