Katalogový list č. ELOSOS1716433
| Název: | Propojovací panel FL-PP-RJ45-SCC/SC041 PHOENIX CONTACT 2903532 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716433 |
| EAN: | 4046356746748 |
| Kód dodavatele: | 2903532 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 51 mm |
| Šířka: | 52 mm |
| Kategorie: | 5 |
| Počet výškových jednotek: | 2 |
| Vhodné pro počet konektorů: | 1 |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Typ konektoru.: | jiné |