Katalogový list č. ELOSOS1716333
| Název: | Elektronické relé ST-OV3- 24DC/240AC/3 PHOENIX CONTACT 2903231 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716333 |
| EAN: | 4017918079017 |
| Kód dodavatele: | 2903231 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní proud Ie: | 3 A |
| Vstupní napětí.: | 19,2-28,8 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Výstupní napětí.: | 24-280 V |