Katalogový list č. ELOSOS1716328
| Název: | Časový modul PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100 PHOENIX CONTACT 2903171 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716328 |
| EAN: | 4046356727853 |
| Kód dodavatele: | 2903171 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 0,1 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Vstupní napětí.: | 19,2-28,8 V |
| Výstupní napětí.: | 3-48 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |