Katalogový list č. ELOSOS1716308
| Název: | Předávací modul DFLK-D50 SUB/M/FKCT PHOENIX CONTACT 2903058 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716308 |
| EAN: | 4046356709446 |
| Kód dodavatele: | 2903058 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Hloubka: | 46 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 50 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Výška: | 143,4 mm |