Katalogový list č. ELOSOS1716261
| Název: | Oddělovací zesilovač MINI MCR-SL-UI-I-LP-NC PHOENIX CONTACT 2902829 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716261 |
| EAN: | 4046356682350 |
| Kód dodavatele: | 2902829 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Typ napájení: | jiné |
| Hloubka: | 101,2 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Spotřeba energie: | 0,028 W |
| Provozní teplota: | -25-70 °C |