Katalogový list č. ELOSOS1716206
| Název: | Pasivní odpojovač MINI MCR-2-UI-I-OLP-PT PHOENIX CONTACT 2902063 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716206 |
| EAN: | 4046356652117 |
| Kód dodavatele: | 2902063 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Spotřeba energie: | 0,6 W |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |
| Napáj. napětí DC: | 8-30 V |