Katalogový list č. ELOSOS1716202
| Název: | Měřicí převodník termočlánků MINI MCR-2-TC-UI PHOENIX CONTACT 2902055 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716202 |
| EAN: | 4046356649766 |
| Kód dodavatele: | 2902055 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| EMC verze: | ano |
| Teplota okolí: | 70-40 °C |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |
| Hmotnost: | 0,116 kg |