Katalogový list č. ELOSOS1716201
| Název: | Měřicí převodník odporového teploměru MINI MCR-2-RTD-UI-PT 2902052 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716201 |
| EAN: | 4046356652094 |
| Kód dodavatele: | 2902052 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,11 kg |
| Měřicí rozsah: | -200-850 °C |
| Teplota okolí: | 70-40 °C |