Katalogový list č. ELOSOS1716184
| Název: | Vstupní oddělovací zesilovač MINI MCR-2-U-UI PHOENIX CONTACT 2902019 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716184 |
| EAN: | 4046356649674 |
| Kód dodavatele: | 2902019 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |
| Spotřeba energie: | 0,8 W |