Katalogový list č. ELOSOS1716178
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MINI MCR-2-NAM-2RO PHOENIX CONTACT 2902004 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716178 |
| EAN: | 4046356651851 |
| Kód dodavatele: | 2902004 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Spínací napětí: | 30 V |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |
| Spotřeba energie: | 0,45 W |