Katalogový list č. ELOSOS1716087
| Název: | Patice pro relé RIF-4-BPT/3X21 PHOENIX CONTACT 2900961 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716087 |
| EAN: | 4046356733199 |
| Kód dodavatele: | 2900961 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 43 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Výška: | 111 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |