Katalogový list č. ELOSOS1716085
| Název: | Patice pro relé RIF-0-BPT/21 PHOENIX CONTACT 2900958 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716085 |
| EAN: | 4046356733014 |
| Kód dodavatele: | 2900958 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Výška: | 93 mm |
| Hloubka: | 78 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |