Katalogový list č. ELOSOS1716066
| Název: | Patice pro relé RIF-3-BPT/3X21 PHOENIX CONTACT 2900938 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716066 |
| EAN: | 4046356733052 |
| Kód dodavatele: | 2900938 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 40 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Výška: | 103 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |