Katalogový list č. ELOSOS1716064
| Název: | Patice pro relé RIF-2-BPT/4X21 PHOENIX CONTACT 2900934 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716064 |
| EAN: | 4046356733175 |
| Kód dodavatele: | 2900934 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 75 mm |
| Výška: | 96 mm |
| Šířka: | 31 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |