Katalogový list č. ELOSOS1716061
| Název: | Patice pro relé RIF-1-BPT/2X21 PHOENIX CONTACT 2900931 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716061 |
| EAN: | 4046356733151 |
| Kód dodavatele: | 2900931 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 75 mm |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 96 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |