Katalogový list č. ELOSOS1716035
| Název: | Předávací modul VIP-2/SC/D37SUB/M PHOENIX CONTACT 2900676 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1716035 |
| EAN: | 4046356535557 |
| Kód dodavatele: | 2900676 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Šířka: | 101 mm |
| Výška: | 65,5 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 37 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Hloubka: | 45,1 mm |