Katalogový list č. ELOSOS1715999
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT-110DC/110DC/3RW PHOENIX CONTACT 2900396 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715999 |
| EAN: | 4046356506953 |
| Kód dodavatele: | 2900396 |
| Recyklační poplatek: | 0,04 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 3 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Vstupní napětí.: | 77-137,5 V |
| Výstupní napětí.: | 12-140 V |