Katalogový list č. ELOSOS1715992
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT-230AC/300DC/1 PHOENIX CONTACT 2900389 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715992 |
| EAN: | 4046356506922 |
| Kód dodavatele: | 2900389 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 1 A |
| Typ vstupního napětí: | AC |
| Výstupní napětí.: | 12-300 V |
| Vstupní napětí.: | 184-253 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |